Siuvinėjimo mašinos

 • ELNA eXpressive 830L nauja žinomiausio šveicarų gamintojo siuvinėjimo mašina. Tai nerealios galimybės ir siuvinėjimas be jokių apribojimų. Su ELNA eXpressive 830L nuo šiol galite įgyvendinti nerealias savo svajones. Pats didžiausias siuvinėjimo plotas kokį tik kada nors turėjo tokio tipo siuvinėjimo mašinos. Išdidinta darbo zonos platforma bei į komplektą įeinantis didelis pristatomas stalas, kad siuvinėti būtu dar patogiau.
 • Elna eXpressive 970 nauja nuostabi profesionali siuvinėjimo mašina, kuri suteiks nerealias galimybes siuvinėti be jokių apribojimų. Ši inovatyvi siuvinėjimo mašina siuvinėja net 7-iomis adatomis. Mašina naudoja pramoninius profesionalius formatus tokius kaip .JEF+, .JEF and .dst.
 • Akcija!

  ELNA EXPRESSIVE 820

  839.00 749.00
  Domitės siuvinėjimu? Norite siuvinėti be jokių apribojimų? Tokiu atveju ELNA eXpressive 820 skirta kaip tik Jums. Ši mašina sukurta išskirtinai tik siuvinėjimui. Dabar siuvinėjimas taps dar paprastesniu ir žymiai įdomesniu. Mašina turi USB jungtį ir atmintį, kurioje galima saugoti savo sukurtus piešinius ir dizainus. Ši siuvinėjimo mašina turi visas funkcijas, kuriomis aprūpintos pačios brangiausios šiuolaikinės siuvinėjimo mašinos.
 • ELNA eXpressive 830 nauja žinomiausio šveicarų gamintojo siuvinėjimo mašina. Tai nerealios galimybės ir siuvinėjimas be jokių apribojimų. Su ELNA eXpressive 830 nuo šiol galite įgyvendinti nerealias savo svajones. Pats didžiausias siuvinėjimo plotas kokį tik kada nors turėjo tokio tipo siuvinėjimo mašinos. Išdidinta darbo zonos platforma bei į komplektą įeinantis didelis pristatomas stalas, kad siuvinėti būtu dar patogiau.
 • Kurkite su ELNA Digitizer EX V5.0 be jokių apribojimų! Pilna siuvinėjimo programa kurią galima naudoti prie bet kokios siuvinėjimo mašinos. Naudodamiesi „Digitizer V5.0“, atraskite naujų funkcijų, kurios leidžia toliau eiti į savo kūrinius! Jūs galėsite pasiekti naujoviškų siuvinėjimo tekstūrų su nuostabiais efektais.