ŽIRKLĖS KAI

KAI viena garsiausiu ir kokybiškiausiu žirklių gamintoja pasaulyje. KAI kompanija įsikūrusi Japonijoje, ir visai neseniai atšventė savo 100 metų verslo jubiliejų. Visos KAI žirklės gaminamos tik iš aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno su vanadžiu. KAI gaminamos žirklės yra idealiai subalansuotos, minkštomis ergonomiškomis rankenomis, nepaprastai lengvos ir patogios, leidžiančios be jokio nuovargio ir su didžiausiu komfortu atlikti kirpimo darbus visų tipų audiniuose neribotą laiką. Šios universalios įvairaus tipo, formos ir dydžio profesionalios žirkllės puikiai kirps tokius audinius kaip šilkas, vilna, džinsinas, medvilnė, poliblendas, oda, dirbtinė oda, dermantinas, baldiniai audiniai ir t.t.
KAI asortimente rasite žirkles skirtas visiems poreikiams. KAI žirklės yra mėgstamiausios ne tik profesionalioje siuvimo pramonėje, bet labai plačiai naudojamos ir buitiniams poreikiams.

KAI 5000 serijos žirklės pritaikytos plačiausiam panaudojimui. Puikios, lengvos, tvirtos, minkštomis rankenomis žriklės tiks tiek profesionaliam darbuotojui, tiek ir plačiam panaudojimui buityje. Tai aukštos kokybės įvairiausio dydžio žirklės su įvairiausios paskirties ašmenimis.

KAI 7000 serijos profesionalios pačios aukščiausios klasės žirklės. Tai specialaus plienio ir vanadžio mišinio, nepaprastai lengvos, tvirtos, ergonomiškos ir napaprastai komfortiškos žirklės, kurių panaudojimas beribis. Kirpkite šilkus, trikotažą, džinsą, odą, vilną, baldinius audinius ar bet ką kitką. Nėra trokių audinių, kurių negalėtumėte apdirbti šiomis puikiomis žirklėmis.

O gal būt Jūs esate kairiarankis? Tuomet rinkitės specialias KAI žirkles N7250L ir Jūs tiesiog būsite nustebinti, kad žirklės gali būti tiesiog pagamintos būtent specialiai Jums.

 • KAI 7150 specialios sukirpimo žirklės, kurių ilgis 150mm. Profesionalios ir ypač lengvos žirklės skirtos bet kokių audinių kirpimui.
 • KAI 7170 specialios sukirpimo žirklės, kurių ilgis 170mm. Profesionalios ir ypač lengvos žirklės skirtos bet kokių audinių kirpimui.
 • KAI 7230 specialios sukirpimo žirklės, kurių ilgis 230mm. Šios profesionalios ir ypač lengvos žirklės skirtos bet kokių audinių kirpimui.
 • Profesionalios ir ypač lengvos žirklės KAI 7240AR tai ypatingai tvirtos, specialios metalo mišinių technologijos, lazeriniu būdų galastos sukirpimo žirklės skirtos armuotu, anglies pluošto, kevlaro, džinsinių, baldinių audinių kirpimui, kurių ilgis 240mm / 9,5 inch.
 • KAI 7250SE - serijos profesionalios pačios aukščiausios klasės žirklės, kurių ilgis 25cm. Tai specialaus plieno ir vanadžio mišinio, nepaprastai lengvos, tvirtos, ergonomiškos ir nepaprastai komfortiškos žirklės, kurių panaudojimas beribis. Kirpkite šilkus, trikotažą, džinsą, odą, vilną, baldinius audinius ar bet ką kitką. Nėra tokių audinių, kurių negalėtumėte apdirbti šiomis puikiomis žirklėmis. Šios žirklės turi specialius lazeriu galandant išgautus mikro dantukus, su kuriais kerpama dar geriau.
 • Žirklės KAI 7250 yra profesionalios, išskirtinės kokybės, aštrios, lengvos ir ilgaamžės žirklės. Kirpkite šilkus, trikotažą, džinsą, odą, vilną, baldinius audinius ar bet ką kitką. Nėra tokių audinių, kurių negalėtumėte apdirbti šiomis puikiomis žirklėmis.  
 • Žirklės KAI 7250SL - tai žirklės su plonesniais ašmenimis nei žirklės KAI 7250. Šios žirklės pritaikytos lengvesnių medžiagų tokių kaip šilkas, užuolaidos, tiulis ir kt. kirpimui. Žirklės ypač ergonomiškos, lengvos ir kirps tiesiog preciziškai. Kirpdami šiomis žirklėmis galėsite būti ramūs, jog ploni, ir dažnai brangūs audiniai, nebus pažeisti.  
 • Esate kairiarankis ir pavargote ieškoti tikrai gerų žirklių? Turime gerų žinių, jūsų paieškos baigėsi! Pristatome KAI 7250L - žirkles, skirtas kairiarankiams. Tai aukščiausios klasės žirklės, su kuriomis galėsite patogiai, greitai ir kokybiškai kirpti bet kokius audinius.
 • Žirklės KAI 7280 - tai profesionalios, aukščiausios kokybės žirklės rinkoje. Su šiomis žirklėmis galėsite kirpti bet ką - nuo šilko iki odos ir kitų storų audinių, ir visa tai padaryti itin kokybiškai. Tai ypač tvirtos, bet tuo pačiu labai lengvos žirklės su kuriomis kirpti bus vienas malonumas.
 • KAI 7280SE - specialios sukirpimo žirklės, kurių ilgis 28cm. Šios žirklės turi specialius mirko dantukus, su kuriais kerpama dar geriau.
 • Žirklės KAI 7300 - tai profesionalios, aukščiausios kokybės žirklės rinkoje. Su šiomis žirklėmis galėsite kirpti bet ką - nuo šilko iki odos ir kitų storų audinių, ir visa tai padaryti itin kokybiškai.
 • KAI N5230 specialios sukirpimo žirklės su palenktomis ašmenimis, kurių ilgis 230mm. Tai labai aukšto kokybės ir ypač lengvos žirklės.
 • KAI N5240 specialios sukirpimo žirklės, kurių ilgis 240mm. Ypač aukštos kokybės ir labai lengvos žirklės.
 • KAI N5250 specialios sukirpimo žirklės,kurių ilgis 250mm. Tai labai aukšto kokybės ir ypač lengvos žirklės.
 • KAI N5250SE specialios sukirpimo žirklės, kurių ilgis 25cm. Šios žirklės turi specialius mirko dantukus, su kuriais kerpama dar geriau. Ypatingai tinka slidiems audiniams, taip pat odais ir kitiems sunkiems audiniams. Dėl specialios dantukų lazerių pjautytų dantukų technologijos šios žirklės kirpdamos galandinasi, todėl aštrios išlieka ypatingai ilgą laikotarpį.
 • KAI N5275 specialios sukirpimo žirklės, kurių ilgis 275mm. Ypač aukšta kokybė ir žirklių lengvumas.
 • KAI N5275SE specialios sukirpimo žirklės, kurių ilgis 275mm. Šios žirklės turi specialius mirko dantukus, su kuriais kerpama dar geriau. Ypatingai tinka slidiems audiniams, taip pat odais ir kitiems sunkiems audiniams. Dėl specialios dantukų lazerių pjautytų dantukų technologijos šios žirklės kirpdamos galandinasi, todėl aštrios išlieka ypatingai ilgą laikotarpį
 • KAI N5125 žirklutės idealiai tinka siūlų nukirpimui. Labai ergonomiškos ir lengvos, nepaprastai aštrios ir patogios žirklutės, kurios visada pagelbės siuvimo srityje bei tarnaus labai ilgai.
 • Žirklės KAI N5350 - tai aukščiausios kokybės zig-zag žirklės. Bendras žirklių ilgis 20cm.