SIŪLAI FUJIX

”FUJIX” – vienas didžiausių siūlų gamintojų pasaulyje. Tai japonų kompanija, kuri gamina ir platina siuvimo ir siuvinėjimo siūlus. ”FUJIX Group” yra įmonių grupė, kuri plečia savo verslą visame pasaulyje.Tai vienas didžiausiu siūlų gamitojų pasaulyje, kurių siūlai pasižymi pačia aukščiausia kokybe ir įvairovę. ”FUJIX” visada atlieka tikslią ir kruopščią gamybą, deda pastangas kuriant į ateitį orientuotus produktusir technologijas ir stengiasi tapti vienintelia siūlų gamintoja, kuri gali pasiūlyti klientui viską ko tik jam reikia.
”Stilius jūsų pusėje” yra ”FUJIX” reklaminis šūkis.

FUJIX Ltd. korporacijos japoniški aukščiausios kokybės išskirtiniai siūlai siuvimui, siuvinėjimui ir dekoravimui, kurių niekur kitur nerasite – tik mūsų parduotuvėse.

 • Schappe Spun 300m siūlai tobulai pritaikyti siuvimo mašinoms. Ritelės sukurtos taip, jog tiktų prie bet kokios mašinos. Šie 100% poliesteriniai siūlai sukurti naudojant specialią technologiją "Silk System", kuri buvo sukurta remiantis Europos gamintojų tradicijomis. Šie siūlai yra stiprūs, ryškių spalvų ir sukurti tam, jog siuvimas būtų dar lengvesnis ir kokybiškesnis. Schappe Spun 300m idealiai tinka storesnių ir šiek tiek sunkesnių audinių siuvimui nes siūlas yra storesnis ir labai tvirtas.
 • Schappe Spun siūlai tobulai pritaikyti siuvimo mašinoms. Ritelės sukurtos taip, jog tiktų prie bet kokios mašinos. Šie 100% poliesteriniai siūlai sukurti naudojant specialią technologiją "Silk System", kuri buvo sukurta remiantis Europos gamintojų tradicijomis. Šie siūlai yra stiprūs, ryškių spalvų ir sukurti tam, jog siuvimas būtų dar lengvesnis ir kokybiškesnis. Schappe Spun 700M patys universaliausi ir populiariausi siūlai, nes tinka tiek plonesnių, tiek ir storesnių audinių siuvimui.
 • Schappe Spun siūlai tobulai pritaikyti siuvimo mašinoms. Ritelės sukurtos taip, jog tiktų prie bet kokios mašinos. Šie 100% poliesteriniai siūlai sukurti naudojant specialią technologiją "Silk System", kuri buvo sukurta remiantis Europos gamintojų tradicijomis. Šie siūlai yra stiprūs, ryškių spalvų ir sukurti tam, jog siuvimas būtų dar lengvesnis ir kokybiškesnis.
 • Informacija ruošiama
 • Siūlai džinsams privalo pasižymėti stiprumu, kuris reikalingas siuvant storus audinius, o taip pat jie turi turėti lankstumą bei švelnumą. Šie siūlai buvo kuriame specialiai džinsinima audiniui, tačiau gali būti naudojami ir su kitais storais audiniais.  
 • Tai labai stiprūs siuvimo siūlai, skirti siūti odos gaminius bei kitus storus ir sunkius audinius. Šie siūlai labai patvarus ir stiprūs. Naudojant šiuos siūlus siūlės bus labai dailios ir grąžios, o Jūsų gaminys taps išskirtinis ir nepakartojamas. Taip pat rekomenduojama šiuos siūlus naudoti dekoravimui, nes jų tekstūra yra stora, labai stipri, turi neryškų polisteriniams siūlams būdingą blizgesį.
 • „FUJIX“ King Star Boobin – balti siūlai skirti naudoti siuvinėjimo mašinos apatinėje ritėje. Puikiai tinka naudoti bet kokiems siuvinėjimo darbams, kuomet viršuje naudojamas brangesnis spalvotas siūlas, o apatinėje ritėje baltas specialus ritės siūlas. Pagaminti iš polestierio, šie siūlai yra ypatingai stiprūs, todėl išvengsite siūlų trūkinėjimo.
 • „FUJIX“ King Star – tai aukščiausios kokybės siuvinėjimo siūlai, kurie yra ypač elastingi, ryškūs ir blizgūs. Siuvinėjant siūlo kokybė yra ypač svarbi tiek dėl ilgaamžiškumo, tie ir dėl bendros gaminio išvaizdos, todėl pasirinkę šiuos japoniškus siuvinėjimo siūlus galėsite būti tikri, jog pasirinkote geriausią!
 • „FUJIX“ KING STAR MULTI COLOR – orginaliai atrodantys, blizgaus paviršiaus, tamprūs siūlai, keičiantys spalvą kas 2.54 cm. Besikeičiančios spalvos leidžia sukurti žaismingas, išskirtines siūles. Iš kelių spalvų susidedantis siūlas tampa dar universalesniu, taigi juos galima naudoti su platesnės spalvų gamos medžiagomis.
 • „FUJIX“ King Star Metallic – įvairių spalvų metalizuoti siūlai, išsiskiriantys blizgiu atspindžiu. Puikiai tinka bet kokioms dekoratyvinėms siūlėms. Pagaminti iš polestierio, šie siūlai yra ypatingai stiprūs, todėl išvengsite siūlų trukinėjimo.
 • Vandenyje tirpstantys siūlai - naujos galimybės ir nepaprastai universalu. Tai siūlai, kurie po kontakto su vandeniu ištirpsta nepalikdami jokių žymių. Panaudojimas labai platus - daigstymas pasiruošimui įvairiems siuvimo projektams.
 • Polyspun Lock - tai atrinktos pačios populiariausios spalvoms Jums už pačią geriausią kainą! Pasirinkę šiuos siūlus ne tik sutaupysite, bet ir džiaugsites puikiais, kokybiškai ir universaliais siūlais.
 • KNIT

  2.50
  Tai universalūs poliesteriniai siūlai, dažniausiai naudojami siuvimui su overloku, tačiau puikiai tinkantys ir siuvimo mašinai bei plokščiasiūlei mašinai. Šie siūlai yra kiek storesni nei siūlai "Hi-Spun".
 • HI SPUN

  3.00
  „FUJIX“ hi-spun – tai aukščiausios kokybės siuvimo siūlai, pagaminti iš poliesterio, kuris yra populiariausias tarp sintetinių siuvimo siūlų. Dėl šios priežasties tai siūlai, su kuriais labai lengva siūti, o rezultatai – visada puikūs. Hi-spun siūlai dažniausiai naudojami krašto apsiūvimui overloku, medžiagos prisiuvimui bei dviejų medžiagų susiuvimui kartu, tačiau gali būti puikiai naudojami ir kaip siūlai įprastai siuvimo mašinai.
 • „FUJIX“ Roll Hem Lock – tai ploni ir kartu labai stiprūs siūlai, idealiai tinkantys krašto apsiuvimui naudojant ypač plonas medžiagas. Su šiais siūlais siuvimas tampa paprastas, o siūlės tvirtos. Tai vienas ploniausių siūlų, kuris puikiai tinka ir įprastam siuvimui.
 • „FUJIX“ Woolie Lock – tai tiesiog nepakeičiami siūlai elastinėms medžiagoms. Dėl šių nepaprastai tamprių, švelnių ir vilnos tipo siūlų jūsų siuvamas daiktas įgaus maksimalų tamprumą bei bus itin švelnus bei malonus prie kūno. Šie siūlai ne tik elastingi, bet ir puikiai atrodantys, todėl puikiai tiks ir dekoravimui. Dėl savo ypatingos tekstūros šie siūlai overlokuose arba plokščiasiūlėse mašinose naudojami apatiniuose kilpikliuose ir skirti pagrinde siuvant trikotažinius gaminius.
 • FUJIX“ Woolie Lock Lame– tai tiesiog nepakeičiami siūlai elastinėms medžiagoms, turintys nepaprastai gražų blizgesį. Dėl šių tamprių, švelnių ir vilnos tipo siūlų jūsų siuvamas daiktas įgaus maksimalų tamprumą bei bus itin švelnus bei malonus prie kūno. Šie siūlai ne tik elastingi, bet ir puikiai atrodantys, todėl puikiai tiks ir dekoravimui
 • „FUJIX“ Metallic – įvairių spalvų metalizuoti siūlai, išsiskiriantys blizgiu atspindžiu. Puikiai tinka bet kokioms dekoratyvinėms siūlėms, siuvinėjimo mašinoms. Pagaminti iš polestierio, šie siūlai yra ypatingai stiprūs, todėl išvengsite siūlų trūkinėjimo bei galėsite džiaugtis ryškiomis spalvomis bei išskirtinimu.
 • "FUJIX" kompanija užtikrina 100%, kad Jūsų siuvimo procesas naudojant šios kompanijos siūlus visada vyktų sklandžiai, todėl pagamino KING STARsiuvinėjimo siūlus, kuriems suteikė didelį patvarumą ir vienodai aukštą kokybę. Naudodami šiuos siūlus suteiksite savo gaminiams išskirtinę, ilgalaikę ir nepaprastai gražią apdailą.
 • PRISMA

  10.00
  Tai išskirtiniai dekoratyviniai siūlai, norintiems pačių orginaliausių rezultatų. Lyg chameleonas, kiekviename apšvietime jie atskleidžia vis kitus atspalvius, todėl tokiais siūlais puošti drabužiai atrodys ypač prabangiai ir išskirtinai. Gali būti skirti siuvimui, siuvinėjimui bei dekoratyvinėms siūlėms.
 • "Fujix" King Polyester Spun išskirtinės kokybės siūlai, kurių panaudojimas be galo platus, tiek pramonėje, tiek buityje ar smulkiame versle. Šie siūlai turi aukštą stiprumą, tinkamą elastingumą ir gerą spalvų atsparumą. "Fujix" King Polyester Spun atsparus šilumai, yra labai stiprūs, su jais labai lengva siūti. Šių siūlų tekstūra suteiks pridėtinę vertę siuvamiems gaminiams. Tai vieni kokybiškiausiu ir geriausių siūlų, kokie tik yra gaminami apskritai pasaulyje.
 • KING POLYESTER - tai vieni geriausiu Fujix siūlų, kurie pasižymi stiprumu, švelnia struktūra, yra elastiški ir labai gražių spalvų. Panaudojimas šių siūlų labai didelis - tiek siuvimo mašinose, tiek ir overlokuose ar plokščiasiūlėse trikotažinės siuvimo mašinos. Naudojami ir vėliavų siuvimui ar kitokių specifinių audinių siuvimui.
 • Tai orginaliai atrodantys, blizgaus paviršiaus, tamprūs siūlai. Besikeičiančios spalvos leidžia sukurti žaismingas, išskirtines siūles. Iš kelių spalvų susidedantis siūlas tampa dar universalesniu, taigi juos galima naudoti su platesnės spalvų gamos medžiagomis.
 • Žaismingieji Multi Colors skirtingomis spalvomis nudažyti kas 2mm, todėl siūlės su šiais siūlais yra margos ir spalvingos. Šie siūlai nėra blizgūs, taigi puikiai tik ir siuvimui, ir dekoravimui. Susidedantys iš kelių spalvų, šie siūlai yra lengvai priderinami ir tinka prie didesnio kiekio audinių. Dėl savo margumo, šie siūlais puikiai tiks ir vaikų drabužėliams siūti. Šie siūlai yra kiek plonesni už kitus siūlus - Multi Colors 1000m.
 • Žaismingieji Multi Colors skirtingomis spalvomis nudažyti kas 2mm, todėl siūlės su šiais siūlais yra margos ir spalvingos. Šie siūlai nėra blizgūs, taigi puikiai tik ir siuvimui, ir dekoravimui. Susidedantys iš kelių spalvų, šie siūlai yra lengvai priderinami ir tinka prie didesnio kiekio audinių. Dėl savo margumo, šie siūlais puikiai tiks ir vaikų drabužėliams siūti. Šie siūlai yra kiek storesni už kitus siūlus - Multi Colors 1500m.
 • Tai stori ir labai stiprūs siuvimo siūlai, skirti siūti odos gaminius bei kitus storus ir sunkius audinius. Šie siūlai labai patvarus ir stiprūs. Naudojant šiuos siūlus siūlės bus labai dailios ir grąžios, o Jūsų gaminys Jūsų taps išskirtinis ir nepakartojamas. Taip pat rekomenduojama CA1 ir CA6 besikeičiančių spalvų siūlus naudoti dekoravimui ar gaminių puošybai, nes jų tekstūra yra stora, labai stipri, turi neryškų polisteriniams siūlams būdingą blizgesį. Spavos šiuose siūluose besikeičia kas 2cm sukurdamos nepakartojamą raštą.
 • Šie siūlai sukurti iš daugybės atskirų poliesterio siūlelių, kurie pasižymi nepaprastu blizgesiu, todėl kuo puikiausiai tinka ne tik ypač storų audinių siuvimui, bet ir jų dekoravimui. Šie siūlai pasižymi nepralenkiama kokybe ir ilgaamžiškumu.