BUITINIAI OVERLOKAI - APMĖTYMO MAŠINOS

 • ELNA 264

  329.00
  Ketursiūlis overlokas ELNA 264 su diferiancialine audinio padavimo sistema. Puikus Jūsų siuvimo mašinos papildymas, kurio pagalba Jūs galėsite profesionaliai apsiūti savo gaminius. ELNA 264 overlokas labai lengvai susitvarko tiek su ploniausiais šilkais, šifonais, elastingais trikotažais, tiek su storesnėmis medžiagomis kaip džinsas ir t.t. "Baby Lock" funkcijos pagalba papuošite smulkia siaura siūle bet kokį šalikėlį ar kitą gaminį.
 • ELNA 664

  379.00
  ELNA 664 - šveicariška kokybė ir patikimumas. Tai overlokas kuris Jūsų kūrinius pavers madingais ir unikaliais. Jums nereikės bijoti medžiagų įvairovės, nes ELNA 664 overlokas įveiks pačias sudėtingiausias medžiagas.
 • ELNA 664PRO

  439.00
  ELNA 664 PRO - išskirtinių techninių galimybių profesionalus overlokas pasižymintis šveicariška kokybe, išskirtinėmis savybėmis kurių neturi kitų gamintojų overlokai bei ypatingu patikimumu.
 • Tiesiog mėgaukitės siuvimo teikiamais malonumais ir džiaukitės nuostabiais gaminiais ir savo sukurtais rūbais, nes UAB "Siuvimo manija" nori Jums pristatyti nuostabią ELNA korporacijos naujieną - visiškai naują pažangiausios technologijos tiesiog tobulą overloką ELNA eXtend 864air. Nuo šiol siuvimas su ELNA eXtend 864air overloku persikels į absoliučiai naują lygį.
 • ELNA 745

  1,169.00
  ELNA 745 - 5/4/3/2-siūlų daugiafunkcinė siuvimo mašina atliekanti 17 operacijų tarp kurių ir plokščios trikotažinės siūlės bei grandininė tiesi siūlė. Automatinė siūlų įtempimo sistema, maksimalus siūlės plotis iki 7mm, plokščiasiūlės siūlės bei grandininė tiesi siūlė. Naujas dizainas ir naujos galimybės. Naujas ELNA 745 overlokas atlieka papildomą penkių siūlų siūlę bei naujo tipo siūlę skirtą pledų apsiuvimui.
 • ELNA 845

  1,199.00
  ELNA 845 - profesionalus daugiafunkcinis 5-4-3-2 siūlų overlokas - plokščiasiūlė siuvimo mašina, atliekanti tris naujas viršutinio dengimo trikotažines plokščiąsias 5mm, 2,5mm, ir trigubą siūles. Ši mašina unikali tuo, kad atlieka praktiškai visas siuvime naudojamas siūles: 2-3-4-5-ių siūlų overlokines siūles, tiesią grandininio dygsnio siūlę, 3-jų siūlų siaurą "baby lock" siūlę, visų rūšių trikotažines plokščias siūles tame tarpe ir tik pramoninėse specializuotose plokščiasiūlėse naudojamas siūles su viršutiniu padengimu ir daugelį kitų funkcijų, kurios išspręs bet kurią, kad ir išrankiausios siuvėjos fantaziją.