BUITINĖS KOMPIUTERIZUOTOS SIUVIMO MAŠINOS

 • ELNA eXperience 450 - tai visiškai naujas modelis, kuris kuris nustebins pirmiausia tai super patrauklia kaina, puikiu nauju dizainu ir žinoma puikiomis techninėmis charakteristikomis.
 • ELNA eXperience 520s siuvimo mašina pasižyminti puikiu nauju dizainu ir, žinoma, puikiomis techninėmis charakteristikomis.
 • ELNA eXperience 540s - viena populiariausia, patikimiausia ir tvirčiausia siuvimo mašina.
 • Elna eXperience 530, 2021-mų metų naujiena Elna eXperience gamos siuvimo mašina, turinti 30 skirtingų operacijų.
 • Elna eXperience 550, tai visiškai nauja Elna eXperience gamos siuvimo mašina, turinti 50 skirtingų operacijų. Ilgametė kokybė ir naujas dizainas, tai naujoji Elna eXperience 550, su kuria siuvimas taps didžiausiu malonumu.
 • Naujiena iš Elna - eXperience trijų naujų mašinų serija, kurioje ir eXperience 560 siuvimo mašina, atliekanti net 100 siūlių ir operacijų.ELNA eXperience 560 Jums suteiks taip reikalingą įvairovę siuvant bei atvers nerealias siuvimo galimybes. Tai tobula mašina tiek pradedančiajam tiek ir patyrusiam mados dizaineriui, nes dirba ši mašina kaip šveicariškas laikrodis - itin stabiliai ir tiksliai, bei leidžia įgyvendinti namų dekoro ar kviltingo projektus.
 • Pristatome Jums naujieną - Elna eXperience 570 Alpha! Kas gali būti maloniau ir madingiau nei dėvėti "home-made" drabužius? Būkite dalimi šio judėjimo ir prisijunkite prie rankomis kurtos mados ir dizaino entuziastų. Tai dabar bus dar lengviau, nes ši mašina turį alfabetą , su kuriuo galėsite įgyvendinti dar daugiau idėjų bei nudžiuginti ne tik save, bet ir artimuosius su puikiomis, asmeninėmis dovanomis!
 • ELNA eXperience580+, tai nepaprastai kokybiškos siūlės kurių maksimalus plotis gali siekti 7mm. Tai naujo, ryškaus dizaino siuvimo mašina, kurios komplektacijoje rasite pristatomą stalelį su liniuote darbo zonos išdidinimui. Tai leis siūti dar patogiau! Speciali graduota adatų plokštelė padės labai tiksliai siūti siūles. Reikalui esant adatų plokštelė gali būti pakeista į specialiai tiesių siūlių siuvimui skirtą plokštelę, kurioje kaip ir pramoninėse mašinose yra tik adatai skirta apvali skylutė tam, kad siuvant plonus audinius tokius kaip šilkas, trikotažas siūlė būtų nepriekaištingai graži ir lygi.
 • ELNA eXcellence 680+ profesionali siuvimo mašina už prieinamą kainą. Nepaprastai kokybiškos siūlės kurių maksimalus plotis gali būti net iki 9mm ir kurias atminties funkcijos pagalba galima kombinuoti bei apsukti veidrodinio metodo pasukimu, suteikia galimybę visiškai naujų siūlių kūrimui, kurios pasižymės išskirtinumu ir suteiks Jūsų rūbams individualumo.
 • ELNA eXcellence 720PRO siuvimo mašina skirta profesionalams. Tai galima sakyti pramoninė siuvimo mašina, kuri pasižymi nerealiomis savybėmis. Profesionali, greitaeigė, automatizuota, pilnai metaliniu sunkios konstrukcijos korpusu kompiuterinė siuvimo mašina, kurią dabar galite turėti savo namuose ir jos pagalba įgyvendinti savo fantazijas ir kurti nuostabius kūrinius.
 • Atraskite neribotas galimybes savo kūribiškumui su naująją Elna eXcellence 770! Elna eXcellence 770 nereali, išmani ir protinga siuvimo mašina, kuri Jus maloniai šokiruos savo galimybėmis. Aukščiausios klasės ypatingos kokybės siuvimo mašina Elna eXcellence 770 yra pilnai kompiuterizuota, jos valdymas tobulai paprastas, o mašinos galimybės - neribotos.
 • Atraskite neribotas galimybes savo kūribiškumui su naująją Elna eXcellence 780+! Elna eXcellence 780+ nereali, išmani ir protinga siuvimo mašina, kuri Jus maloniai šokiruos savo galimybėmis. Aukščiausios klasės ypatingos kokybės siuvimo mašina Elna eXcellence 780+ yra pilnai kompiuterizuota, jos valdymas tobulai paprastas, o mašinos galimybės - neribotos.
 • ELNA eXpressive 850 nauja siuvimo - siuvinėjimo mašina, kuri savo techninių charakteristikų dėka aplenkė laiką. Dabar išreikšti savo kūrybinius sugebėjimus tapo nepaprastai lengva. Su ELNA eXpressive 850 galėsite savo mintis realizuoti ne tik siuvimo srityje, bet dar ir papuošti savo rūbus nerealiais siuvinėjimo elementais bei dizainu. Su šia mašina siuvinėsite ką tik norite ir kaip norite. Jūsų kūrybinių idėjų ir minčių nuo šiol nebevaržys jokie apribojimai.
 • ELNA eXpressive 920 suteiks Jums iki šiol nematytas galimybes siuvinėjimo ir siuvimo pasaulyje. Su ELNA eXpressive 920 nebus darbų kurių negalėtumėte atlikti, nes ši mašina tiesiog nerealių galimybių fabrikas.