ELNA EXPERIENCE 450

279.00

ELNA eXperience 450 siuvimo mašina pasižyminti puikiu nauju dizainu ir, žinoma, puikiomis techninėmis charakteristikomis. Pagrindinis šios siuvimo mašinos privalumas – paprastas valdymas mygtukų pagalba, kurie išdėstyti ant priekinės mašinos panelės, o taip pat labai gražiai šviečiantis informacinis displėjus, kuris parodo visą reikiamą išsamią informaciją apie siuvamą operaciją, siūlės dygsnio ilgį ir plotį bei reikalingą pėdelės parinkimą. Ant priekinės mašinos panelės dalies esanti greičio reguliavimo svirtelė leidžia keisti mašinos siuvimo greitį nepriklausomai nuo greičio reguliavimo pedalo. Tai labai patogu atliekant sudėtingas operacijas, kurios reikalauja kruopštumo arba siuvant storus gaminius, kuomet nereikalingas didelis siuvimo greitis. Nustatę svirtelę į minimalią padėtį, kiek bespaustumėte greičio pedalą siuvimo mašina siūs minimaliu greičiu. Kita labai patogi funkcija – tai adatos pozicionavimo mygtukas, kurio pagalba galite pasirinkti adatos viršutinę arba apatinę poziciją, nesukant pagrindinio veleno ranka. Užtenka tik paspasusti mygtuką ir adata atsisdurs Jums reikiamoje padėtyje.

ELNA eXperience 450 – absoliučiai nauja ir nerali kompiuterizuota siuvimo mašina už elektromechaninės siuvimo mašinos kaina !!!

ELNA eXperience 450 – tai visiškai naujas modelis, kuris kuris nustebins pirmiausia tai super patrauklia kaina, puikiu nauju dizainu ir žinoma puikiomis techninėmis charakteristikomis.

TECHNINĖS SAVYBĖS

 • Operacijų skaičius 30
 • LCD informacinis ekranas
 • horizontalus pilno apsisukimo šaudyklės mechanizmas
 • maksimalus siūlės ilgis iki 4 mm
 • maksimalus siūlės plotis iki 5 mm
 • nuimama alkūnės platforma
 • siūlo įvėrimo mechanizmas
 • START&STOP funkcija
 • papildomas greičio reguliavimas ant mašinos korpuso
 • adatos pozicionierius
 • adatos padėties reguliavimas
 • LED darbo zonos apšvietimas
 • skeleto tipo, lengvo aliuminio mašinos konstrukcija
 • maksimalus siuvimo greitis naudojant greičio paminą iki 820 dyg/min
 • maksimalus siuvimo greitis naudojant START&STOP funkciją iki 700 dyg/min
 • pernešimo rankena
 • adatų tipas 130/705H
 • Gamintojas: ELNA Corporation (Šveicarija)

AKSESUARŲ SĄRAŠAS

Elna eXpierence 450

Horizontalus šaudyklės mechanizmas – pats patogiausias ir pažangiausias šaudyklės mechanizmas gaminamas naujausiuose šiuolaikinėse siuvimo mašinose. Pro skaidrų langelį visą laiką matomas likęs siūlo kiekis špulytėje. Taip pat labai paprastas siūlo įvėrimas šaudyklėje, kas labai patogu dirbant su mašina. Mašina su tokia šaudykle neturi vibracijos net siuvant dideliu greičiu, kadangi šaudyklės mechanizmas dirbdamas daro pilną apsisukimą ratu, o ne švaistykliuoja. Taip pat mašina dirba žymiai tyliau, kas daugumai yra labai aktualu.

Pagrindinis šios siuvimo mašinos privalumas – tiesiog neįtikėtinai tylus darbas ir elementarus net vaikui suprantamas mašinos operacijų ir funkcijų valdymas.

ELNA eXperience 450, tai absoliučiai viskas ko gali tik reikėti – puikios charakteristikos, įspūdingos dekoratyvinės bei darbinės siūlės, LED apšvietimo sistema, siūlų įvėrimo mechanizmas, naujos kartos chorizontali šaudyklės sistema ir dar viskas ko tik Jums gali prireikti.

Elna eXpierence 450

Atliekamos operacijos užbaigimo funkcija – atliekant siuvinėjimą, nuspaudus šį mygtuką mašina siuva tol, kol pabaigia operaciją iki galo.

START&STOP sistema, leidžianti siūti mašina nenaudojant greičio paminos (greičio pamina yra mašinos standartinėje komplektacijoje).

Elektroninis siūlės įtvirtis.

Adatos pozicionavimo sistema, kuri adatą sustabdo pagal Jūsų poreikį norimoje padėtyje.

Papildomas greičio reguliatorius, kurio pagalba nusistatysite norimą siuvimo greitį.

Siūlo įvėrimo mechanizmas – nerealus pagalbininkas veriant siūlą į adatą. Daugiau jokio vargo, nes tai atlikti niekada nebuvo taip paprasta.

Elna eXpierence 450

Trisdešimt puikių ir originalių atliekamų operacijų. Mašinoje rasite ir trikotažines, ir overlokines, ir paslėpto dygsnio, ir puikias dekoratyvines siūles.

KITA INFORMACIJA

Priedai

Priedai tinkantis šio modelio mašinai nurodomi priedų kataloge. Šalia kiekvieno priedo nurodomas siuvimo mašinos modelis, kuriam priedas yra tinkamas.

Siūlai Fujix

FUJIX Ltd. korporacijos japoniški aukščiausios kokybės išskirtiniai siūlai siuvimui, siuvinėjimui ir dekoravimui, kurių niekur kitur nerasite – tik mūsų parduotuvėse.

Mokilizingas

Išskirtiniai mūsų partnerių pasiūlymai leis pirkiniais džiaugtis iš karto, o išsimokėti galėsite Jums patogiu terminu

PATEIKTI PREKĖS UŽKLAUSĄ AR UŽSAKYTI PREKĘ