ŽIRKLĖS KAI N5100C

11.00

KAI N5100C specialios, kompaktiškos, lengvos, labai aštrios, nedidelės žirklutės su plonais švelniai palenktais į vieną pusę ašmenimis ir ergonomiškomis rankenėlėmis, kurių ilgis 100mm.

Idealiai tinka siuvinėjimo darbams, siūlų nukirpimui ar įkirpių darymui, bei siūlių ardymui. Lenkti ašmenys leidžia išvengti netyčinio audinio įkirpimo nukerpant siūlų galiukus po siuvinėjimo darbų.

KAI viena garsiausiu ir kokybiškiausiu žirklių gamintoja pasaulyje. KAI kompanija įsikūrusi Japonijoje, ir visai neseniai atšventė savo 100 metų verslo jubiliejų. Visos KAI žirklės gaminamos tik iš aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno su vanadžiu. KAI gaminamos žirklės yra idealiai subalansuotos, minkštomis ergonomiškomis rankenomis, nepaprastai lengvos ir patogios, leidžiančios be jokio nuovargio ir su didžiausiu komfortu atlikti kirpimo darbus visų tipų audiniuose neribotą laiką.
Šios universalios įvairaus tipo, formos ir dydžio profesionalios žirkllės puikiai kirps tokius audinius kaip šilkas, vilna, džinsinas, medvilnė, poliblendas, oda, dirbtinė oda, dermantinas, baldiniai audiniai ir t.t. KAI asortimente rasite žirkles skirtas visiems poreikiams.
KAI žirklės yra mėgstamiausios ne tik profesionalioje siuvimo pramonėje, bet labai plačiai naudojamos ir buitiniams poreikiams.

KAI ŽIRKLIŲ BROŠIŪRA

PATEIKTI PREKĖS UŽKLAUSĄ AR UŽSAKYTI PREKĘ