KING STAR METALLIC EMBROIDERY 1000M

6.50

„FUJIX“ Metallic – įvairių spalvų metalizuoti siūlai, išsiskiriantys blizgiu atspindžiu. Puikiai tinka bet kokioms dekoratyvinėms siūlėms, siuvinėjimo mašinoms. Pagaminti iš polestierio, šie siūlai yra ypatingai stiprūs, todėl išvengsite siūlų trūkinėjimo bei galėsite džiaugtis ryškiomis spalvomis bei išskirtinimu.

  • 100% polestieris;
  • 265 dtex;
  • Ilgis: 1000m.

“FUJIX” kompanija visada stengiasi užtikrinti, kad siuvimo procesas vyktu sklandžiai, todėl gamindama siūlus visada užtikriną didelį jų patvarumą ir aukštą kokybę. KING STAR siūlai nepaprastai kokybiški ir visi gaminiai siuvinėti šiais siūlais suteiks Jūsų gaminiams ilgalaikę ir gražią apdailą. Norėdama pagaminti tobulą siuvinėjimo siūlą su pirmiau nurodytomis funkcijomis, Fujix naudoja tik originalias aukščiausios pažangos technologijas. Specialiai suprojektuotas poliesterio daugiasluoksnis siūlas užtikrina aukštą atsparumą, mažą susitraukimą ir išsiplėtimą, tinkantį siuvinėjimui. Šis aukštųjų technologijų siuvinėjimo siūlas yra pranašesnis už bet kuriuos kitų gamintojų siūlus tiek savo blizgesiu, tiek minkšta ir švelnia tekstūra, tiek ir stiprumu ir atsparumu išorės poveikiams.

  • 100% Polyester
  • KING STAR…Ztwist
  • KING STAR METALLIC and ALMINUM colors…Covered yarn
  • Panaudojimas: Siuvinėjimo mašinos, dekoravimas

*Atkreipkite dėmesį metalinėms ir aliuminio spalvoms
·Nebalinti.
· Laikyti atokiai nuo sulfido turinčių produktų, tokių kaip guma, uretanas ar oda.
· Sulfidas oksidacijos metu gali pakeisti spalvą ar tamsėti.
· Venkite ilgalaikio saulės ar fluorescencinės šviesos poveikio.
· Nenaudokite drabužio vietose, kurios tiesiogiai liečiasi su oda.
· Nenaudokite kūdikių ir mažų vaikų rūbuose (iki 3 metų amžiaus).
· KING STAR metalinės ir aliuminio spalvos yra sertifikuotos pagal “Oeko-Tex Standard 100 Class 2”.

* norėdami padidinti ar pamatyti spalvos pavadinimą, spauskite ant paveiksliuko. Dėmesio! Spalvos matomos kompiuterio ekrane gali skirtis nuo realios prekės spalvos.

PATEIKTI PREKĖS UŽKLAUSĄ AR UŽSAKYTI PREKĘ