KING STAR 2000M

5.50

100% poliesterio išskirtinės kokybės siuvinėjimo siūlai net tik pramoninėms siuvinėjimo mašinoms, bet ir buitinėms.
“FUJIX” kompanija užtikrina 100%, kad Jūsų siuvimo procesas naudojant šios kompanijos siūlus visada vyktų sklandžiai, todėl pagamino KING STARsiuvinėjimo siūlus, kuriems suteikė didelį patvarumą ir vienodai aukštą kokybę. Naudodami šiuos siūlus suteiksite savo gaminiams išskirtinę, ilgalaikę ir nepaprastai gražią apdailą. Gaminant šiuos siuvinėjimo siūlus su minėtomis funkcijomis, mes naudojame originalias pažangias technologijas ir specialiai suprojektuotus poliesterio daugybinius siūlus, kurie užtikrina aukštą atsparumą, mažą susitraukimą ir išsišakojimą, tinkantį siuvinėjimui. Šis aukštųjų technologijų siuvinėjimo siūlas yra pranašesnis už kitų gamintojų siūlus visais aspektais – blizgesiu, turtingoi atrodančiomis spalvomis, maloniu minkštu pojučiu juos liečiant, bei labai ilgai išliekančiu nablukančiu spalvos atspalviu.

Pasirinkus tikrai kokybiškus siuvinėjimo siūlus, galite būti ramūs – jau atlikote pusę darbo. Siuvinėjimo siūlų kokybė siuvinėjamam gaminiui yra ypač svarbi.
King Star siūlai – tai aukščiausios rūšies pramoniniai siuvinėjimo siūlai. “Fujix” teigia, jog šie siūlai yra ypač glotnūs, todėl su jais yra lengva dirbti. Kiekviena spalva yra sodri, turinti subtilų blizgesį, o pats siūlas – malonus prislietimui.

  • Sudėtis 100% poliesteris;
  • Tamprumas 38%
  • Stiprumas 9.1N (930gf);
  • Spalvų 279;
  • 270 dtex;
  • Ilgis 2000m;

Pagaminta Japonijoje.

* norėdami padidinti ar pamatyti spalvos pavadinimą, spauskite ant paveiksliuko. Dėmesio! Spalvos matomos kompiuterio ekrane gali skirtis nuo realios prekės spalvos.

PATEIKTI PREKĖS UŽKLAUSĄ AR UŽSAKYTI PREKĘ