PARAŠYKITE MUMS DABAR

ARBA SKAMBINKITE TELEFONU
 

+370 685 85915

 

  

 

 

Lorem ipsum sid amet

Ipsum sit dolor amet
 

Call to action

 

 

 

 

Siuvinėjimo įgūdžiais

nepralenkiamos elna mašinos

Žiūrėti visas

code image * būtini laukai

 

 

Atverk savo kūrybiškumą.


Kai tik pristatėme savo pirmąsias ELNA siuvimo mašinas, Jūs pradėjote mus įkvėpti savo išskirtiniu kūrybiškumu. Tad kuo ilgiau Jūs nenustosite to daryti, tuo stipriau mes sieksime Jus nustebinti: kurdami ir statydami neįkainojamus įrankius naujiems Jūsų kūriniams įgyvendinti.
 
 


PUIKI KOKYBĖ
Elna siuvimo mašinų istorija

Pradėję „Elna“ siuvimo mašinų gamybos istoriją dar 1948, nenustojame stebinti savo ištikimų gerbėjų aukščiausios kokybės siuvimo mašinomis, kurioms skiriama net 3 metų garantija. 

 

SKAITYTI IŠSAMIAU

 

 

 


APLIKACIJOS
Elna siuvimo mašinos

 Jei dažnai užsiimate kviltingu, siuvinėjimu, dekoruojate savo rūbus ar staltieses – mes Jums turime nepamainomų įrankių visiems šiems norams įgyvendinti.

 

Produkcija

 

 

 


PROTINGA TECHNOLOGIJA
Siuvimo mašinų priedai

 Neįtikėtinomis galimybėmis visų širdis papirkusios „Elna“ mašinos pasižymi ne tik puikiai pritaikytu dizainu, išmanesnėmis technologijomis, kurios taupo Jūsų laiką, bet ir priedų gausa.

 

PRIEDŲ PERŽIŪRA

 

 

 

 

ELNA eXpressive 920

 
 
ELNA eXpressive 920 suteiks Jums iki šiol nematytas galimybes siuvinėjimo ir siuvimo pasaulyje, nes su ja nebus darbų, kurių negalėtumėte atlikti. Ši mašina tiesiog nerealių galimybių fabrikas!

Užsiimate kviltingu, siuvinėjimu, dekoruojate savo rūbus ar staltieses? Visus šiuos darbus ELNA eXpressive 920 mašina atliks tiesiog idealiai. Dirbdami su šia mašina Jūs pajusite kūrybinį polėkį kurti kažką naujo vėl ir vėl. Ne veltui šios mašinos pavadinime užkoduota ekspresija ir išskirtinumas.
 
Mašinoje integruota ypatinga pašvietimo sistema iš 10-ies ryškių diodinių lempų, kurios išdėstytos penkiuose mašinos korpuso taškuose. Tam, kad būtų geriau apšviesta adatos darbo zona, mašinoje integruotas specialus judantis HighLight LED šviestuvas, kuris dar geriau apšviečia pagrindinę darbo vietą. Tiesiog išstumkite šviestuvą ir nukreipkite jį ten, kur Jums labiausiai reikia.


 

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti